DNMU’da Yaşam

DNMU’da yaşam, öğrenci değişim programları, kültürel etkinlikler, sosyal olanaklar öğrencilerin bu ülkede yaşamaları için oldukça iyi.

İçindekiler

DNMU’da Yaşam

Üniversite Kampüsü üç binadan oluşmaktadır. Bu binalarda, her biri 200-300 kişilik olan 10 konferans salonu, 100 kişilik çalışma odaları, 37 bilgisayar odası, bilimsel ve edebi kütüphaneler, okuma ve spor odası olan 9 öğrenci yurdu, sanatoryum, maç sahası, spor ve dinlenme kompleksleri, öğrenci kulüpleri, yemekhane, kafe ve ilk yardım odası bulunmaktadır. Severskiy Donets’in orada spor ve dinlenme kampı bulunmakladır.

Öğrenci yurtları kampüsün içindedir, böylece öğrenciler kampüsü terk etmek zorunda kalmadan derslerine gidebilmektedir. Odalar gerekli mobilya ve aksesuarlarla donatılmıştır. Yönetim ve eğitim binaları ile kampüs, nerdeyse Donetsk’in merkezinde bulunan Kalmius nehrinin sol tarafındadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!